Wdrożenie systemu

Wdrożenie systemu

System Blackline Safety jest stworzony w taki sposób, aby proces jego implementacji w zakładzie pracy był jak najprostszy. 

System nie wymaga budowy infrastruktury, montowania instalacji kablowych czy instalacji oprogramowania. Wszystkie urządzenia Blackline Safety pracują bezprzewodowo. Blackline Live - portal obsługujący system online - umożliwia nam zarządzanie naszymi urządzeniami. Blackline Live dostępny jest z dowolnego komputera przez przeglądarkę internetową i z dostępem do internetu. Dostęp do portalu jest realizowany przez stworzone konta użytkowników. Dzięki możliwości ustalania określonych uprawnień użytkownicy mają dostęp do określonego obszaru obserwacji systemu, zmiany ustawień, analizy danych. System jest prosty w obsłudze zarówno dla niewielkich przedsiębiorstw jak i rozbudowanych zakładów z setkami użytkowników.

Urządzenia G7c i G7 EXO komunikują się poprzez sieć GSM i  zostają przypisane do danego zakładu. Tym samym po wyjęciu z pudełka i uruchomieniu praktycznie nadają się do natychmiastowego użycia. Urządzenia możemy swobodnie konfigurować. G7c jest urządzeniem w pełni intuicyjnym i jego użytkowanie jest proste nawet dla osoby nieprzeszkolonej. Nowi użytkownicy mogą korzystać z tutoriali na kanale YouTube dzięki, którym mogą poznać wszystkie funkcje urządzenia. Możliwość samodzielnej konfiguracji i modyfikacji funkcjonalności urządzeń wraz z ich modularną budową dają użytkownikowi swobodę pracy. Zaletą systemu jest fakt, że konfiguracja urządzeń odbywa się zdalnie z poziomu operatora systemu co oznacza, że pracownik będący w oddaleniu  nie musi przekazywać urządzenia do kierownika by zmienić jego funkcjonalność lub wymienić kartridż z sensorem.